Vive Mendoza Bed and Breakfast
Vive Mendoza Bed and Breakfast beschikt over een bagageopslag en biedt accommodatie op ongeveer 25 minuten wandelafstand van het Plaza Independencia. De bed en breakfast verleidt gasten ook met pendeldienst.
Het centrum van Mendoza kan worden bereikt binnen 25 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals het Generaal San Martin park liggen op 950 meter verderop. Het Museum voor Natuurwetenschappen en Antropologie Juan Cornelio Moyano is op circa 2 km van Vive Mendoza Bed and Breakfast en de luchthaven Governor Francisco Gabrielli is op 5 km afstand. Het hotel bevindt zich op circa 10 minuten met de auto van het O'Higgins Park en andere belangrijke bezienswaardigheden van Mendoza. Dit pand is op circa 3 km van Bus van Mendoza treinstation.
Verschillende eetgelegenheden omvatten Don Aldo met menu's van Argentijnse maaltijden, niet ver van Vive Mendoza Bed and Breakfast.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Governor Francisco Gabrielli11 km
- Treinstations
- Busstation van Mendoza3,4 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Vive Mendoza Bed and Breakfast naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Vive Mendoza Bed and Breakfast te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Governor Francisco Gabrielli van Vive Mendoza Bed and Breakfast?
Er is een 5 km afstand tussen Governor Francisco Gabrielli en Vive Mendoza Bed and Breakfast. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Vive Mendoza Bed and Breakfast uitchecken?
Klanten van Vive Mendoza Bed and Breakfast moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in dit hotel in Mendoza?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van dit hotel in Mendoza. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.